Nowości w świecie motoryzacji

Nowości w świecie motoryzacji

Najnowsze prezentacje i opinie o technologii w świecie motoryzacji

Porady techniczne

Porady techniczne

Zagadnienia i porady zamieszczane przez użytkowników aut

Auta retro i historia motoryzacji

Auta retro i historia motoryzacji

Wszystko co powinien wiedzieć posiadacz starego samochodu

Mechanika i serwisowanie auta

Mechanika i serwisowanie auta

Informacje i prezentacje warsztatów samochodowych

Szkolenia dla kierowców

Szkolenia dla kierowców

Wszystko co powinien wiedzieć współczesny kierowca

 

NASI PARTNERZY

TopMedyk to centrum diagnostyczno medyczne oferujące szeroki zakres opieki i badań lekarskich. Wykonujemy badania onkologiczne, kardiologiczne, urologiczne oraz wiele innych, pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach i aparaturze USG.


Firma PromoFox wykonuje tablice reklamowe PCV, banery mesh, szyldy i podświetlane kasetony oraz wszelkie materiały reklamowe. W ramach kompleksowej obsługi reklamowej PromoFox zapewnia druk ulotek, folderów i innych materiałów drukowanych.


BG Gas to firma z Krakowa specjalizujaca się w serwisowaniu, przeglądach i montażu samochodowych instalacji gazowych. Ich główną specjalizacją są instalacje LPG firmy STAG.


Lekarz urolog dziecięcy Michał Wolnicki leczy wnętrostwo, stulejke, spodziectwo oraz wykonuje pełną urodynamikę oraz zabiegi chirurgiczne w zakresie jednego dnia.


Demot.pl to firma specjalizująca się w demontażu i rozbiórce aut oraz sprzedaży części używanych do samochodów wszystkich marek, w ramach działaności firmy oferują również skup i sprzedaż samochodów oraz wulkanizacje i pomoc drogową.