Nauka Jazdy Tarnowskie Góry

Zostać wykładowcą to spore wyzwanie i odpowiedzialność. Przede wszystkim jesteśmy odpowiedzialni za innych. Wyobraźcie sobie, że po naszym szanownym mieście szaleje grupa ignorantów w samochodach. Obserwowaliśmy to już kiedyś. Wszystko zależy od sposobu nauczania, do ludzi można dotrzeć na wiele sposobów. Kluczowym z nich jest wykład, innym zobrazowanie problemu poprzez wizualizację.
Aby uniknąć braku zrozumienia dla przepisów ruchu drogowego otwarliśmy w mieście Tarnowskie Góry szkołę jazdy. To właśnie w Tarnowskich Górach przy ulicy Zofii Nałkowskiej 1 (jeden) odbywa się nauka zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Prowadzenie kursu bazuje na wykładach i ćwiczeniach w odpowiednich proporcjach. Na dziś dzień obowiązuje 30 godzin wykładów i 30 godzin praktyki. Każdy moduł kursu jest zakończony egzaminem wewnętrznym organizowanym przez instruktora prowadzącego. Prawo jazdy zdane tym sposobem daje zarówno nam jak i kursantom pełną satysfakcję. Czego można więcej chcieć? Chyba tylko tego, aby nasi adepci jeździli bezpiecznie.
Pamiętajcie o oponach zwłaszcza w obecnej chwili.
Wybór właściwego zestawu opon dla danego auta nie jest wcale prosty, a konsekwencje nieodpowiedniego wyboru dają się we znaki przez długi okres czasu. Najważniejszym wyznacznikiem dla każdego kierowcy powinno być pewność prowadzenia, aczkolwiek nie oszukujmy się, liczy się też ekonomika, nie tyle użytkowania co zakupu. Należy uwzględnić dwie wartości: cena oraz jakość – to często będzie kompromis. Mówiąc inaczej nie ma nic za darmo, dajmy na to dokonując zakupu opony kiepskiej marki za niską cenę, często płacimy nieraz cenę wielokrotnie wyższą w postaci stresu, kosztów niematerialnych np. strat na zdrowiu.
Dokonując zakupu opon zimowych decydujemy się dobrowolnie na inwestycję w bezpieczeństwo, zamierzenie napisałem, że jest to decyzja dobrowolna, ponieważ w obecnym stanie prawnym ustawodawstwo naszego kraju nie zmusza do korzystania z sezonowych. W związku z powyższym istnieje jeszcze jeden aspekt: problem może się pojawić jakby po fakcie, gdy dojdzie do kolizji bądź wypadku, wtedy policja rozpatrując dany przypadek przeanalizuje wszystkie aspekty, łącznie ze stanem pojazdu w chwili wystąpienia zdarzenia drogowego, a stan samochodu oznacza całość, łącznie z ogumieniem. Naszym celem jest pełne przygotowanie przyszłych kierowców do bezpiecznego poruszania się po mieście Tarnowskie Góry, Bytom, Radzionków, Zbrosławice i ulicach całego świata.

© 2017 – 2019, jedynka. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.proviper.pl

Podobne Artykuły