Nowości w świecie motoryzacji

Nowości w świecie motoryzacji

Najnowsze prezentacje i opinie o technologii w świecie motoryzacji

Porady techniczne

Porady techniczne

Zagadnienia i porady zamieszczane przez użytkowników aut

Auta retro i historia motoryzacji

Auta retro i historia motoryzacji

Wszystko co powinien wiedzieć posiadacz starego samochodu

Mechanika i serwisowanie auta

Mechanika i serwisowanie auta

Informacje i prezentacje warsztatów samochodowych

Szkolenia dla kierowców

Szkolenia dla kierowców

Wszystko co powinien wiedzieć współczesny kierowca

 

Dobry komis samochodowy

green sportcar closeup

Rozważając kupno auta, przeważnie decydujemy się na auto używane. Jest tak dlatego, że takie auta są znacznie tańsze a dodatkowo, wciąż są w doskonałej formie i jeszcze długo można nimi bez awaryjnie jeździć. Trzeba jednak wybierać auta, które faktycznie cechuje duża bezawaryjność a także, należy kupować auta, w wiarygodnych miejscach. Sprzedaż samochodów używanych tow dużej mierze sprzedaż aut sprowadzanych z zagranicy.

Są to auta kilkuletnie, jednak tu można się niestety naciąć na auto powypadkowe. Często sprowadzane są wraki, które mechanicy przerabiają na ładnie wyglądające auta, które jednak stanowią spore zagrożenie. Takie auta nie mają już poduszek powietrznych, mają znacznie mniejszą odporność na uderzenia. Jak unikać tego typu zakupu? Warto takie auto sprawdzić u mechanika. Jedynie mechanik może nam powiedzieć, jaki jest stan faktyczny takiego auta. Można kupować auta sprowadzane, ale warto w tym opierać się na sprawdzonych firmach, osobach.

Skup samochodów krajowych odbywa się w oparciu o sprawdzenie stanu takiego samochodu, znacznie bardziej wiarygodne są wtedy książeczki serwisowe, łatwiej jest więc ocenić, jaki jest stan auta. Komisy skupują auta używane, a później odsprzedają je z zyskiem. Duża konkurencja sprawia, że tym dokładniej sprawdzają to, co sprzedają, tak by klienci byli faktycznie poinformowani, jaki jest faktyczny stan samochodu. Jeden niezadowolony klient może popsuć opinię komisu na tyle, że straci on klientów i zyski. Dlatego każdy komis samochodowy obecnie, szczególnie, gdy posiada sporą konkurencje, bardzo pilnuje, by nie narażać się klientom. Dla nas to oznacza tyle, że samochody używane, które tak chętnie kupujemy, są w oczekiwanym przez nas stanie. Przy atrakcyjnej cenie, dostajemy auto, które spełni nasze oczekiwania.

© 2013 – 2015, admin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.proviper.pl